خدمات

مهم‌ترین خدمات ما!

همین امروز با ما تماس بگیرید!

طراحی سایت خدماتی، فروشگاهی، سازمانی و شخصی به صورت ریسپانسیو و کاملا سئو شده و طراحی اپلیکیشن موبایل با رابط کاربری بسیار کاربرپسند و امنیت بالا
اطلاعات بیشتر
VoD، پخش زنده iptv

طراحی پلتفرم VoD، پخش زنده (iptv)

پیاده‌سازی زیرساخت VoD (که یکی از فناوری‌های IPTV می‌باشد) برای شرکت‌ها، موسسات آموزشی، هتل‌ها و ... که باعث می‌شود کابران آنها برنامه دلخواه خود را در هر زمان که بخواهند مشاهده کنند.
اطلاعات بیشتر
راه اندازی استودیو پخش زنده

راه اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی

راه‌اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی یا استریمینگ برای پخش زنده رویدادهای ورزشی، کنفرانس، کلاس‌های آموزشی، مراسم مذهبی و برنامه هایی که باید از راه دور به صورت اینترنتی برای افراد زیادی پخش شود.
اطلاعات بیشتر
برگزاری وبینار

برگزاری وبینار و همایش آنلاین

با استفاده از پلتفرمی جامع، تمام ابزارها و قابلیت‌ها برای برگزاری سمینار آنلاین یا وبینار را در اختیار کاربران قرار می دهیم.
اطلاعات بیشتر
تولید محتوا

انواع خدمات تولید محتوا ویدیویی و متنی

انواع خدمات تولید محتوا از جمله تولید محتوای متنی، تولید محتوای ویدیویی و تولید محتوای شبکه‌های مجازی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان به شما ارائه دهیم
اطلاعات بیشتر
راه اندازی ویدئوکنفرانس

راه اندازی ویدئو کنفرانس اختصاصی

راه‌اندازی ویدئو‌‌کنفرانس به صورت شخصی سازی شده برای کابران تجاری در مواردی مانند برگزاری جلسات، مصاحبه، مذاکرات تجاری و ...
اطلاعات بیشتر
راه اندازی کلاس مجازی

راه اندازی کلاس مجازی اختصاصی

ارائه بالاترین تکنولوژی پخش زنده اینترنتی برای شرکت‌‌ها، موسسات آموزشی و ... تا بتوانند جلسات و کلاس‌های خود را به صورت آنلاین ارائه دهند و یا آن را ضبط نموده و امکان پخش و دانلود آن را برای کاربر فراهم کنند.
اطلاعات بیشتر
پشتیبانی کامپیوتر،سرور،شبکه

پشتیبانی کامپیوتر، سرور و مجازی سازی

داشتن یک سیستم پشتیبانی سرور به شما اطمینان می دهد که سیستم های شبکه کامپیوتری شما به طور کارآمد و قابل اعتماد کار می کنند.
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

تماس با ما: 09128959033

پخش زنده

پخش زنده اینترنتی خودرو شاهین

_

برگزاری استودیو پخش زنده اینترنتی برای آن دسته از برگزارکننده‌هایی کاربرد دارد که قصد دارند رویداد خود را به صورت زنده و سراسری پخش کنند. گروه ایده‌‌نگاه آمادگی دارد تا با استفاده از تیم قدرتمند و باتجربه خود در زمینه راه اندازی پخش زنده اینترنتی رویدادهای شما را به صورت آنلاین پخش کند.

پخس زنده اینترنتی خودرو شاهین
تولید محتوا
استودیو پخش زنده تولید محتوا

ساخت کلیپ تعمیرگاه‌های مرکزی سایپا یدک

_

ما در ایده‌ نگاه تلاش می‌کنیم تا انواع خدمات تولید محتوا از جمله  تولید محتوای متنی، تولید محتوای ویدیویی و تولید محتوای شبکه‌های مجازی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان به شما ارائه دهیم. ما با تولید محتوا در قالب‌های مختلف به شما کمک می‌کنیم تا علاوه معرفی شرکت، محصولات و خدماتتان بتوانید نیازهای مشتریان را نیز تامین کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت لایو نگاه

_

گروه طراحی سایت و اپلیکیشن ایده‌نگاه به صورت کاملا حرفه‌ای و با توجه به دانش روز درصدد است تا با توجه به هدف اصلی هر کسب و کار و یا برندی، قوی‌ترین طراحی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. از جمله فعالیت‌های ایده‌نگاه می‌توان به طراحی سایت اختصاصی و ریسپانسیو، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو سایت اشاره کرد.

طراحی سایت لایونگاه
همایش آنلاین
برگزاری همایش آنلاین

برگزاری همایش آنلاین فراتر از من

_

در همایش آنلاین یک سخنران یا گروه کوچکی از سخنرانان ، مطالبی را برای مخاطبان زیادی ارائه می دهند که با ارسال سوالات ، پاسخ به نظرسنجی ها و استفاده از سایر ابزارهای تعاملی موجود همراه است.

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما