پشتیبانی کامپیوتر، سرور و شبکه

پشتیانی سرور

داشتن یک سیستم پشتیبانی سرور به شما اطمینان می دهد که سیستم های شبکه کامپیوتری شما به طور کارآمد و قابل اعتماد کار می کنند. اگر سرور شما خراب شود ، کل شبکه شما تحت تأثیر قرار می گیرد ، از عملکرد روزانه کسب و کار شما ، تا اطلاعات خصوصی و ضروری شما.

پشتیبانی سرور

اهداف اصلی پشتیبانی سرور ایده نگاه

بهره وری

– نظارت بر بازدهی کار
– بررسی پیکربندی فعلی
– بهینه سازی کار سرور / سرویس.
– کلاستربندی بار سنگین

امنیت

– تجزیه و تحلیل و اصلاح آسیب پذیری های سیستم.
– امنیت سیستم های ذخیره اطلاعات
– پشتیبان گیری از اطلاعات کلیدی
– امنیت کانالهای انتقال داده

تحمل خطا

– تجزیه و تحلیل تحمل خطا.
– پیشگیری از خطرات احتمالی
– بازیابی سریع سیستم

کاهش هزینه‌ها

– بررسی زیرساخت ها در
مطابقت با اهداف تجاری مشتری
– طراحی زیرساخت مناسب برای نیازهای تجاری.
– پیاده سازی راه حل های م ITثر فناوری اطلاعات

پشتیانی کامپیوتر

برای رایانه خود به کمک نیاز دارید؟ برای راه اندازی رایانه یا نصب نرم افزار می توانید راهنمایی دریافت کنید. چگونه کامپیوتر خود را راه اندازی می کنید؟ یا چگونه آدرس ایمیل خود را تنظیم می کنید؟ علاوه بر این ، ما نکاتی را نیز ارائه می دهیم تا حداکثر استفاده را از رایانه خود ببرید.

پشتیبانی فنی رایانه ای نوعی کمک است که در نتیجه نیازها یا مشکلاتی که ممکن است با نرم افزار و سخت افزار رایانه ها ، شبکه ها و غیره برای شما کابران پیش بیاید، ارائه می شود. متخصصان پشتیبانی رایانه به کاربران و سازمانهای رایانه ای کمک و مشاوره می دهند. این متخصصان یا از شبکه های کامپیوتری پشتیبانی می کنند یا مستقیماً به کاربران رایانه کمک فنی می کنند.

پشتیبانی کامپیوتر سطح 1 ایده نگاه  شامل درخواست های ساده مشتری است که نیاز به پشتیبانی محدود فناوری اطلاعات دارد ، سطح 2 به مشکلات عمیق تری تبدیل می شود و سطح 3 از متخصصان ارشد استفاده می کند که می تواند سخت ترین نیازهای مشتری را تشخیص دهد.

پشتیبانی کامپیوتر

پشتیبانی شبکه

زیرساخت شبکه بخش مهمی در هر نوع زیرساخت فناوری اطلاعات است. فناوری اطلاعات راه ارتباطی بین کاربران و برنامه ها را ارائه می دهد. در حال حاضر ، تقاضای روزافزون برای امنیت بیشتر شبکه و افزایش دسترسی به شبکه ، همراه با نیاز به کاهش هزینه های استقرار ، باعث نیاز بیشتر به خدمات شبکه مدیریت شده می شود. ایده نگاه راه حل های جامع شبکه ای را برای مدیریت و امنیت شبکه ارائه می دهد. تیم خبره ما از متخصصان شبکه پشتیبانی می کند: معماری ، پیاده سازی ، تلفیق ،  توسعه زیرساخت های شبکه مدرن برای بزرگترین شرکت ها.

پشتیبانی سرور، کامپیوتر و شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه برای مشاغل

برای ماندن در رقابت اقتصاد امروز ، مشاغل باید نیازهای فناوری اطلاعات خود را برآورده کنند. شرکت های بزرگ و کوچک از خدمات پشتیبانی شبکه استفاده می کنند تا تمام نگرانی های خود در زمینه فناوری اطلاعات را برطرف کنند.

پشتیبانی از شبکه می تواند یک شبکه مطمئن و با سرعت بالا با امنیت و پشتیبانی جامع را به کسب و کار شما ارائه دهد.

با وجود مزایای بسیار پشتیبانی  شبکه ، کسب و کار شما نمی تواند منتظر بماند. خدمات پشتیبانی شبکه ایده نگاه می تواند کسب و کار شما را تغییر دهد.

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما