راه اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی

این روزها پخش زنده  طرفداران زیادی پیدا کرده است که نمونه بارز این موضوع لایو اینستاگرام می‌باشد. اما این فقط به شبکه‌های اجتماعی محدود نیست. چرا‌که روزانه رویدادهای بسیار مهمی در سرتاسر دنیا اتفاق می‌افتد و افراد زیادی می‌خواهند در محل آن رویداد حضور داشته باشند. برگزاری استودیو پخش زنده اینترنتی برای آن دسته از برگزارکننده‌هایی کاربرد دارد که قصد دارند رویداد خود را به صورت زنده و سراسری پخش کنند. گروه ایده‌‌نگاه آمادگی دارد تا با استفاده از تیم قدرتمند و باتجربه خود در زمینه راه اندازی پخش زنده اینترنتی رویدادهای شما را به صورت آنلاین پخش کند.

پخش زنده

خدمات ایده نگاه در جهت راه اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی

با استفاده از به روز ترین

دستگاه های صوتی و تصویری

camera

به کارگیری

عایق صدا

عایق-صدا

نورپردازی

با کیفیت فوق‌العاده

نورپردازی در استودیو پخش آنلاین
راه-اندازی-استودیو-پخش-زنده
لوازم جانبی

افزودن هر گونه

لوازم جانبی

نرم افزار

استفاده از بهترین

نرم‌ افزارهای استریمینگ

متخصصان ایده نگاه

متخصصان حرفه ای

در این زمینه

کاربردهای پخش زنده اینترنتی

پخش زنده اینترنتی این امکان را به کاربران می‌دهد که با استفاده از هر ابزار هوشمندی رویداد مورد نظر خود را به صورت آنلاین تماشا کنند. حتی بدون اینکه نیاز باشد پلاگین یا نرم افزار خاصی بر روی ابزار خود هوشمند خود نصب کنند. بنابراین اگر شما قصد برگزاری همایش و سمینار، مراسم قرعه‌کشی، مراسم افتتاحیه، مراسم ترحیم، عزاداری، مجالس عروسی، مجامع بورسی و وبینار آموزشی را دارید. یا اگر شما می‌خواهید اعضای هیئت مدیره شرکت خود را معرفی کنید.  فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا با راه اندازی استودیو پخش زنده، این امکان را برای شما فراهم کنیم تا هریک از مراسمات و رویدادهای خودتان را به صورت آنلاین و سراسری پخش کنید. همچنین ایده‌نگاه با استفاده از تجهیزات بروز، سرور پخش زنده ، پلتفرم اختصاصی پخش زنده و سایر امکانات برای یک فرآیند لایو‌استریمینگ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

راه اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی برای خودرو شاهین توسط ایده نگاه

با خیال راحت رویداد خود را پخش کنید

برای راه اندازی پخش زنده محتوای خود دیگر نیازی نیست نگران صدابرداری و تصویربرداری و نورپردازی و نرم افزارها و لوازم جانبی مورد نیاز برای پخش زنده خود باشید. این کارها را به ما بسپارید. ایده‌نگاه با راه‌اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی با استفاده از تجهیزات بروز و با کادری مجرب در این زمینه تمام کارهای لازم را بر عهده گرفته و کیفیت رویداد پخش شده را تضمین می‌کند.

مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

صدابردار

نمونه کارهایی از راه اندازی استودیو پخش زنده اینترنتی توسط ایده نگاه

پخش زنده اینترنتی
پخش زنده اینترنتی
پخش زنده اینترنتی
پخش زنده اینترنتی
پخش زنده اینترنتی

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما